Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 1937
İlan Tarihi 6 Kasım 2023

RODİ GİYİM REYHANLI

Ülkemizde 2012 yılında faaliyete giren Rodi Giyim markası 2008 yılında Ömer İdris bünyesinde 2018 yılında Reyhanlı’da hizmete başlamıştır.Rodi Giyim dün olduğu gibi bugün de ara vermeden Reyhanlı halkının hizmetine devam etmektedir.Rodi Giyim zengin ürün çeşitliliği ile hem bayanların,hem de beyfendilerin ayakkabıdan monta kadar ihtiyaçlarınızda doğru adres.Güler yüzlü personel ve uygun fiyatın bir araya geldiği

Türkiye’nin yeni online abiye giyim yeni mah tam göbekte yeni ptt altı hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir.RODİ GİYİM %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte “Mutlu Müşteri” ilkesiyle hareket eden RODİ GİYİM bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Elbise, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikası sunmaktadır.

Kalite İlkesi

RODİ GİYİM satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.Rodi Giyim Reyhanlı sabah 10:30’dan 22:00 ‘a kadar sizlere hizmet vermektedir.

Yorumlar
195 kez görüntülendi.