tiklaburada.com Türkiye'nin e-ticaret ve ilan alanında kullanıcı taleplerini, sektör eksikliklerini tamamlamak

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 1908
İlan Tarihi 11 Ocak 2024

Hakkımızda

 

tiklaburada.com Türkiye'nin e-ticaret ve ilan alanında kullanıcı taleplerini, sektör eksikliklerini tamamlamak ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için kurulmuştur.

İlan alanındaki fahiş fiyat politikasından bunalan ilan verenleri rahatlatmak için uygun, işlevsel ve hızlı hizmetler vermek temel amacımızdır. Türkiye'nin en iyi ilan yeri olma gayemizdeki temel amaç zorlu ekonomi şartlarında Türkiye'de yaşayan insanlara yeni imkanlar sağlamaktır.

Ömerler Group bünyesinde hizmet veren tiklaburada.com Türkiye'nin en geniş kitlelerine verdiği reklamlarla herkese hitap etmektedir. Bünyesinde verdiği site içi ve site dışı reklamlarla ilan verenlerin hızlı satış yapmasına olanak tanırken alıcılarında aradığı ürünü hızlıca bulabilmesini sağlamaktadır.

Site dışı renklamlarda ilan verenlerin ilanlarını google, youtube, gmail ve görüntülü reklam ağındaki tüm ortaklarında yayınlarken site içindede bireysel ve kurumsal ilan verenlere ilanlarına hızlıca alıcı bulabilmeleri için site içinde bir çok farklı alanda reklam politikası yürütmektedir. Aynı zamanda kurumsal firmalara sağlamış olduğu kendi web sitelerine sahip olma imkanıda kurumsal ilan verenler için büyük bir avantajdır.


tiklaburada.com Toptan ve Parekende Alışveriş, Emlak, Vasıta, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar ve Donanım, İş İlanları, Hayvanlar, Usta, Özel Ders ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 11 farklı kategoride hizmet vermektedir.

 

Yorumlar
236 kez görüntülendi.